اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق
رزان صنعت

رزان صنعت و پروژه ها

رزان صنعت با دیدگاه اتوماسیون سازی بهینه همراه با خلاقیتی نوین و در زمینه اتوماسیون صنعتی شروع به فعالیت کرد و با گردآوری و استفاده از تجربه های کوچک و بزرگ به صورت هماهنگ با سیستم های جدید و بروز در زمینه های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ ، رباتیک ، طراحی کنترل کننده های دیجیتالی ، ابزاردقیق ، برنامه نویسی سیستم های کنترلی ، تامین تجهیزات کنترل ، نگهداری تعمیرات و بازرسی ، مشغول به کار است.

امروزه به دلیل مسائل اقتصادی و بهره وری مقرون به صرفه ، مدیران به دنبال رفع هزینه های بیهوده هستند که گاهی حتی به چشم نمی آیند

آیا میدانید اکثر هزینه های بیهوده که به چشم نمی آیند مربوط به سیستم های کنترل نامرغوب و ناکارآمد هستند و چون مدیران در زمینه کنترل  تخصصی ندارند متوجه این مشکل نمی شوند؟

از دیگر مسائلی که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته کاهش آلایندگی های زیست محیطی است و این مسئله بدون یک سیستم کنترلی مناسب دست یافتنی نیست.

رزان صنعت با ارائه بهترین و مناسب ترین سیستم های کنترلی و با هدف رفع مشکلات فوق خدماتی نوین را به اجرا میگذارد.این شرکت با توجه به تخصص در کنترل و اتومات سازی بهینه در صنعت می کوشد بهترین روش ها را بکار گیرد تا خدمات و تجهیزاتی با کیفیت و قیمت مناسب را ارائه دهد. و به طور کلی ارائه خدماتی همچون تامین تجهیزات اتوماسیون ، نصب و راه اندازی کارخانه ها هدف و خدمت اصلی این شرکت می باشد.

برای دیدن پروژه های جدیدتر اینجا کلیک کنید.

تعدادی از پروژه های اولیه اجرا شده ما :

  • طراحی و تولید سافت استاتر دیجیتال

  • طراحی و ساخت فلاشرهای 5 کانال صنعتی قابل برنامه ریزی با قدرت خروجی   3KW×5ch (Microcontroller AVR)
  • طراحی و اجرای اتوماسیون و مانیتورینگ سطح مخازن مواد شیمیایی (Automation Delta)                                    .                
  • تغییر سیستم و برنامه نویسی جدید PLC & HMI & ServoMotor & VFD لیبل زن بطری (Automation Fatek)         .
  • طراحی و اجرای اتوماسیون دماهای پلنت تولید فرمالین (Automation Siemens S7 300)                                       .   
  • اتوماسیون برق اضطراری کارخانه جوجه کشی ملوسجان (Automation Tele.. & emo)                                               .  
  • طراحی و ساخت تایمر صنعتی با خروجی آنالوگ مقاومتی (X StepperMotor)                 
  • طراحی،ساخت و نصب ده ها تابلو برق آسانسور،سردخانه،کنترل دور و … (Omron,LS,Moller,ABB,Mitsobishi)
  • تعمیرهای موفق تعداد کثیری درایو (اینورترهای دور موتور،سافت استارت،سروو، کنترلر و …)

توانایی های این شرکت :

کنترل و اتوماسیون سیستم های صنایع نفت ، صنایع شیمیایی ، صنایع دارویی ، صنایع غذایی که همه این صنایع سیستم های تقریبا مشابه ی مانند بویلر، کمپرسور، راکتور، درایر، برنر و کولینگ به همراه دیگر دستگاه های تخصصی این نوع صنایع.

اتوماسیون سیستم های رباتیکی، مکانیکی و پنوماتیکی مانند بازوهای رباتیک نقاش ، پرس های چند کاره ، دستگاه های بسته بندی ، دستگاه های پرکن (کیسه ، نایلون ، بطری ، جعبه) ، دستگاه های چاپ ، لیبل زن و …

تعمیرات تخصصی سیستم های الکترونیکی و کنترلی ارزشمند و نایاب

تعمیر اینورتر (درایو)، PLC ، HMI ، ترانسمیترها ، پوزیشنر کنترل ولوها ، ماژول های الکترونیکی ابزاردقیق ، ماژول های خاص کنترل و کنترلرهای الکترونیکی هوشمند